İADE KOŞULLARI

Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkân vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir mail ile bilgi@expomakina.com yada sitemizdeki iletişim kısmına girerek iletişim formu  gönderiniz.

Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçerek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura geri gönderilmelidir. İade edilen ürünün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kartınıza iade edilecektir. iade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştıktan sonra, mağazamıza en kısa süre içinde ürünün yenisi size en sağlıklı şekilde size ulaştırılacaktır.

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilmeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili bilgi@expomakina.com adresine gönderiniz. 

İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.