ÖDEME VE TESLİMAT

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile;

Garanti Bankası, İş Bankası, Hesaplarımızdan (TL) herhangi  birisine Yapabilirsiniz

2) Şirketimize Gelerek Peşin  Ödeme ile;

Şirketimize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini finans yetkililerimizle makbuz karşılığı ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile

Şirketimize gelerek kredi p.o.s cihazımızdan ödeme yapabilirsiniz. 

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada şimdilik sadece garanti bankası kredi kartı ile online taksit imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartı tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir.

Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınızla para iadesi yerine, sadece blokaj ayni gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilere ayni gün para iadelerinin ayni gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.

5) Kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizce bulunan kredi kartı p.o.s cihazımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmeniz için gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartınızı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

6) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin Olası Sebeplerle İptali Durumunda İade Faturası İletiminden Sonra T-EXPORT Firması 3 İş Günü İçerisinde Ürün Bedelini Hesabınıza ve/veya Kredi Kartınıza İade Eder. Ancak, Banka Hesap Bilgilerinizi Doğru ve Eksiksiz Olarak Şirketimiz Finans Yetkililerine Bildirmeniz Gerekmektedir.

Teslimat Yöntemleri

7) Teslimat;

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizin ürünleri direkt kendiniz teslim alabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 ( üç ) iş günü sonunda satın alınan ürünün büyüklüğüne göre, kargo yada nakliyat firmasına teslim edilir. Kargo ücretleri ikinci bir kampanya ya da duyuru dışında alıcıya aittir. Kargo şirketleri ile teslimat tutarları farklı olup, kesin sipariş aşamasında firmamızdan mail yada telefon aracılığı ile öğrenebilirsiniz.